Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że wnioski o…
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500+ na okres świadczeniowy 2021/2022 będzie można składać od 1 lutego wyłącznie drogą elektroniczną, tj. poprzez bankowość elektroniczną, portal Emp@tia lub portal PUE ZUS. Natomiast od 1 kwietnia 2021r. drogą tradycyjną (papierową), czyli oso...
Czytaj dalej Otwiera link przenoszący do aktualności NOWE ZASADY UBIEGANIA SIĘ O ŚWIADCZENIE 500+