Jak informuje Ministerstwo Zdrowia trudna sytuacja w Europie dotycząca COVID-19…
Jak informuje Ministerstwo Zdrowia trudna sytuacja w Europie dotycząca COVID-19 oraz wciąż wysoka liczba osób w szpitalach i pod respiratorami w Polsce powodują, że konieczne jest przedłużenie rządowych obostrzeń związanych z pandemią do 31 stycznia br. – 18. stycznia uczniowie klas I-III wrócą do szkół w ścisłym reżimie sanitar...
Czytaj dalej Otwiera link przenoszący do aktualności RZĄDOWE OBOSTRZENIA W WALCE Z COVID-19 PRZEDŁUŻONE DO 31. STYCZNIA 2020