27 stycznia w świetlicy w Słotwinie odbyła się pierwsza w…
27 stycznia w świetlicy w Słotwinie odbyła się pierwsza w nowym, 2021 roku narada sołtysów z terenu gminy Świdnica. Spotkanie rozpoczęła wójt gminy Świdnica składając zebranym noworoczne życzenia, przede wszystkim te dotyczące niezawodnego zdrowia. Narada była także okazją do przedstawienia przez skarbnik gminy Annę Szymkiewicz najważ...
Czytaj dalej Otwiera link przenoszący do aktualności PIERWSZA NARADA SOŁTYSÓW W 2021 ROKU