W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy odbyła się uroczysta…
W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Program „Edukacja do Starości – Nawzajem Sobie Potrzebni” Edycja V, zorganizowana przez Regionalną Koalicję na Rzecz Zdrowego Starzenia Się.
Czytaj dalej Otwiera link przenoszący do aktualności Gala „Edukacji do Starości”