W dniach od 1 lipca do 9 grudnia 2026 r.…
W dniach od 1 lipca do 9 grudnia 2026 r. na terenie gminy Świdnica będzie prowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Odpady będą odbierane spod adresu, zgodnie z harmonogramem, po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu.
Czytaj dalej Otwiera link przenoszący do aktualności Rusza zbiórka odpadów wielkogabarytowych