Od poniedziałku (1 lutego) ponownie otwarte będą sklepy w centrach…
Od poniedziałku (1 lutego) ponownie otwarte będą sklepy w centrach handlowych oraz muzea i galerie sztuki. Ich funkcjonowanie będzie możliwe w ścisłym reżimie sanitarnym. Zniesione zostaną tzw. godziny dla seniorów. Od 1 lutego najmłodsze dzieci uczą się stacjonarnie, uczniowie pozostałych klas mają nadal naukę zdalną. Pozostałe ograniczenia, kt&oa...
Czytaj dalej Otwiera link przenoszący do aktualności OD 1 LUTEGO W REŻIMIE SANITARNYM OTWIERAJĄ SIĘ GALERIE HANDLOWE