W Konkursie Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych…
W Konkursie Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu, gmina Świdnica zajęła III miejsce na Dolnym Śląsku. Nagrody Gminnym Komisarzom Spisowym (burmistrzom i wójtom) zwycięskich gmin: wręczyła osobiście dyrektor Urzędu Statystycznego we Wrocławiu pani Halina Woźniak. 30 listopada 2020 r. zakończony został...
Czytaj dalej Otwiera link przenoszący do aktualności GMINA ŚWIDNICA ZDOBYŁA III MIEJSCE NA DOLNYM ŚLĄSKU W POWSZECHNYM SPISIE ROLNYM 2020