16 czerwca w Publicznym Przedszkolu w Bystrzycy Dolnej odbyła się…
16 czerwca w Publicznym Przedszkolu w Bystrzycy Dolnej odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego, podczas której pożegnano dzieci rozpoczynające po wakacjach naukę w szkole podstawowej. Wydarzenie miało uroczysty i wzruszający charakter, gromadząc dzieci, rodziców oraz kadrę pedagogiczną.
Czytaj dalej Otwiera link przenoszący do aktualności Publiczne Przedszkole w Bystrzycy Dolnej pożegnało swoich absolwentów