Podczas spotkania przedstawiona zostanie oferta programowa/dotacyjna dla mieszkańców Programów
- „Czyste Powietrze”,
- „Moje Ciepło”
- oraz docelowo „Przydomowe Magazyny Energii”.


We wtorek, 23 czerwca o godz. 15:00 (wtorek) w sali narad Urzędu Gminy Świdnica odbędzie się spotkanie dla mieszkańców gminy z przedstawicielką Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
Podczas spotkania przedstawiona zostanie oferta programowa/dotacyjna dla mieszkańców Programów

