Przesuwa na górę strony
piątek, 05 lutego 2021

RZĄD LUZUJE OBOSTRZENIA. CO ZMIENI SIĘ OD 12 LUTEGO?

Od 12 lutego możliwy sport na świeżym powietrzu, otwarte zostaną też baseny oraz instytucje kultury. To wszystko jednak w reżimie sanitarnym i warunkowo na 2 tygodnie.

 

NOWE OBOSTRZENIA – OD 12 LUTEGO DO 26 LUTEGO

  • Wdrożone warunkowo na dwa tygodnie
  • Nadal obowiązuje reżim sanitarny
  1. Hotele  – dostępne dla wszystkich przy zachowaniu reżimu sanitarnego (50% dostępnych pokoi, posiłki serwowane tylko do pokoi, na życzenie gości. Restauracje hotelowe – zamknięte).

  2. Kina, teatry, opery i filharmonie ponownie otwarte – podczas wydarzeń kulturalnych zajętych może być maksymalnie 50% miejsc siedzących. Obowiązują maseczki. Zakaz konsumpcji.

  3. Otwarte baseny. UWAGA! Aquaparki nadal będą nieczynne.

  4. Stoki otwarte.

  5. Otwarte boiska zewnętrzne, korty itp. – wznowiony amatorski sport na świeżym powietrzu.

  6. Siłownie dalej zamknięte.

  7. Restauracje – tak jak do tej pory – będą mogły wydawać posiłki na wynos i w dowozie.

Więcej o nowych obostrzeniach na www.gov.pl/we/koronawirus