Przesuwa na górę strony
piątek, 19 czerwca 2026 Aktualności

Rusza cykl spacerów po granitowym szlaku

plakat spacery po granitowym szlaku

Już 28 czerwca zapraszamy na bezpłatny spacer z przewodnikiem po Strzegomiu!Poznaj historię granitowej stolicy Polski, odkryj jej najciekawsze zakątki i spędź aktywnie czas w doskonałym towarzystwie.

Jak zapowiadają organizatorzy z Lokalnej Grupy Działania Szlakiem Granitu, na uczestników czeka spokojny spacer, fascynujące opowieści przewodnika i piękne miejsca, które warto uwiecznić na zdjęciach.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zapisz się już dziś:
https://go.decathlon.pl/…/f5532b6b-f65c-4bfd-8d4e…

Kolejne spacery odbędą się:
5 lipca – Jaworzyna Śląska o godz. 12:00
19 lipca – Udanin o godz. 12:00

Partnerem wydarzenia jest Decathlon Wrocław.

Projekt „Na Granitowym Szlaku III” dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.