Przesuwa na górę strony
środa, 24 czerwca 2026 Aktualności

Poseł Sylwia Bielawska z wizytą w Urzędzie Gminy

wójt gminy z poseł Bielawską siedzący za stołem

Wójt gminy Świdnica Bartłomiej Strózik spotkał się w Urzędzie Gminy z poseł na Sejm RP Sylwią Bielawską.

Spotkanie było okazją do rozmowy o bieżących sprawach ważnych dla mieszkańców naszej gminy oraz o potrzebach i wyzwaniach. Szczególne miejsce w dyskusji zajęły tematy związane z inwestycjami mających na celu usuwanie skutków powodzi, realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, jak również Centrum Usług Społecznych – nowym wyzwaniem dla gminy.

W planach na najbliższą przyszłość pojawiły się także propozycje działań, których celem będzie zwiększenie bezpieczeństwa osób starszych, zarówno w przestrzeni cyfrowej, w której wciąż pojawiają się nowe zagrożenia, w tym oszustwa internetowe, jak i w codziennym życiu.

Dziękujemy Pani Poseł za wizytę. Zachęcamy do śledzenia aktualności