Spotkanie było okazją do rozmowy o bieżących sprawach ważnych dla mieszkańców naszej gminy oraz o potrzebach i wyzwaniach. Szczególne miejsce w dyskusji zajęły tematy związane z inwestycjami mających na celu usuwanie skutków powodzi, realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, jak również Centrum Usług Społecznych – nowym wyzwaniem dla gminy.
W planach na najbliższą przyszłość pojawiły się także propozycje działań, których celem będzie zwiększenie bezpieczeństwa osób starszych, zarówno w przestrzeni cyfrowej, w której wciąż pojawiają się nowe zagrożenia, w tym oszustwa internetowe, jak i w codziennym życiu.
Dziękujemy Pani Poseł za wizytę. Zachęcamy do śledzenia aktualności