Przesuwa na górę strony
środa, 24 marca 2021 Aktualności

NAJŁADNIEJSZE PALMY WIELKANOCNE POCHODZĄ Z GMINY ŚWIDNICA

Na 22 nadesłane prace jury 16. konkursu palm wielkanocnych organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury (ŚOK) doceniło i nagrodziło aż 4 z gminy Świdnica.

 

W tym gronie znalazło się Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Górnej i KGW w Lutomi Dolnej, które zdobyły ex aequo dwa pierwsze miejsca w kategorii palm dużych. Wyróżnienie przyznane zostało dla Przedszkola w Bystrzycy Dolnej. Natomiast w kategorii palm małych wyróżnienie otrzymało Przedszkole w Witoszowie Dolnym Grupa Jeżyki.

Nagrody pieniężne przekazane zostaną przelewami na konta bankowe, natomiast dyplomy i upominki dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych wręczone zostaną po otwarciu ŚOK.

 

Autor: red. Ireneusz Filiacz