Jak zapowiadają organizatorzy z Lokalnej Grupy Działania Szlakiem Granitu, na uczestników czeka spokojny spacer, fascynujące opowieści przewodnika i piękne miejsca, które warto uwiecznić na zdjęciach.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zapisz się już dziś:
https://go.decathlon.pl/…/f5532b6b-f65c-4bfd-8d4e…
Kolejne spacery odbędą się:
5 lipca – Jaworzyna Śląska o godz. 12:00
19 lipca – Udanin o godz. 12:00
Partnerem wydarzenia jest Decathlon Wrocław.
Projekt „Na Granitowym Szlaku III” dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.