Przesuwa na górę strony
wtorek, 05 stycznia 2021

MPK PRZYPOMINA OD 1. STYCZNIA ZMIANA CEN BILETÓW AUTOBUSOWYCH

W imieniu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Świdnicy, które świadczy usługi transportowe od lat także na terenie gminy Świdnica, informujemy, że wraz z rozpoczęciem się nowego roku, zmieniły się ceny biletów dla pasażerów autobusów.

MPK informuje także, że jeśli komuś zalegają w portfelu bilety kupione w ubiegłym roku to nie musi ich wyrzucać. W biletomacie ulicznym – na razie tylko przy pl. św. Małgorzaty, ul. Kopernika, ul. Pobożnego i na ul. Muzealnej – wystarczy dokupić bilet o cenie równej różnicy pomiędzy starą i nową opłatą za przejazd MPK. Kolejne biletomaty mają zostać uruchomione niebawem.

 

"tabela